886 435 976 info@fizjofemme.pl

INTIMA

Poradnia psychologiczno-seksuologiczna

Połączenie fizjoterapii uroginekologicznnej oraz terapii seksuologicznej poprawia zdrowie i jakość życia pacjentek.

Dzięki fizjoterapii uroginekologicznej możliwe jest:
– wzmocnienie mięśni dna miednicy
– poprawa kontroli nad pęcherzem
– redukcja dolegliwości związanych z układem moczowym
– praca z trudnościami związanymi ze sferą seksualną. 

Natomiast terapia seksuologiczna może pomóc pacjentkom:
– lepiej zrozumieć i przezwyciężyć problemy seksualne
– poprawić komunikację w związku
– zwiększyć satysfakcję z życia seksualnego

Kombinacja fizjoterapii uroginekologicznej i terapii seksuologicznej jest więc kompleksowym podejściem do zdrowia kobiet, które pozwala nie tylko na poprawę kondycji fizycznej, ale także na lepsze funkcjonowanie psychospołeczne. Dzięki temu pacjentki mogą odzyskać pewność siebie, komfort oraz satysfakcję z życia codziennego i seksualnego.

W moim gabinecie oferuję możliwość skorzystania z usług specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Seksuologicznej INTIMA we Wrocławiu, z którą współpracuję w zakresie leczenia pacjentów.  

 

Kontakt

Poradnia psychologiczno – seksuologiczna INTIMA

ul. Boczna 13/5
50-502 Wrocław
tel. 789 701 769
mail: kontak@poradniaintima.pl

Intima

Poniżej przedstawiam sylwetki psychologów i seksuologów współpracujących z Fizjo Femme- fizjoterapia kobiet

Alicja Piękoś

Alicja Piękoś

psycholog, seksuolog w trakcie specjalizacji

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych na kierunku psychologia na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Podnosi swoje kwalifikacje kształcąc się na studiach podyplomowych „Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia” na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Doświadczenie kliniczne zdobyłą podczas staży na oddziałach dziennych i całodobowych w szpitalach psychiatrycznych, takich jak Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Złotoryi czy DOPiZM dla Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.

Aktualnie pracuje z osobami dorosłymi ze szczególną koncentracją na zdrowiu seksualnym i relacjach partnerskich.

Zuzanna Kosecka

Zuzanna Kosecka

psycholog, terapeuta par oraz seksuolog w trakcie specjalizacji

Psycholożka z przygotowaniem pedagogicznym. Studia ukończyła na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wybierając specjalność Seksuologia kliniczna. Obecnie uczestniczy w studiach podyplomowych na kierunkach: Seksuologia kliniczna oraz Terapia małżeńska i par. 

Swoją ofertę kieruje głównie do osób dorosłych, doświadczających cierpienia związanego z sferą seksualną oraz par dotkniętych kryzysem w związku.

Piotr Piniaź

Piotr Piniaź

psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia i absolwent Wydziału Nauk Społecznych na kierunku psychologia Uniwersytetu Wrocławskiego. Obecnie uczestniczy w kursie psychoterapii w paradygmacie systemowo – ericksonowskim.

Swoją ofertę kieruje m.in. do osób borykających się z niską samooceną i pewnością siebie. Wspiera również klientów w rozwiązywaniu problemów związanych z seksualnością i intymnością. Pomaga w poprawie wzajemnego zrozumienia i efektywnej komunikacji. Uczy technik rozwiązywania konfliktów i radzenia sobie z napięciami.

 Sylwia Szulc

Sylwia Szulc

seksuolog, psycholog, psychoterapeuta

Psycholog, seksuolog i psychoterapeuta. Ukończyła studia z zakresu psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Następnie studia podyplomowe z seksuologii klinicznej na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Studium Socjoterapii i Psychoterapii dzieci, młodzieży i dorosłych w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, a także 4 letnią szkołę psychoterapii psychodynamicznej w tymże Centrum.

Doświadczenie w pracy z pacjentami seksuologicznymi zdobywała w Poradni Seksuologii i Patologii Współżycia w Krakowie, w Centrum Psychoterapii w Warszawie oraz w Poradni Seksuologicznej i Psychoterapii INTIMED w Warszawie. Ponadto swoje kompetencje pogłębiała na stażach w szpitalach psychiatrycznych, takich jak Szpital Uniwersytecki im Mikołaja Kopernika w Krakowie oraz Szpital Ogólnopsychiatryczny im Józefa Babińskiego w Krakowie.

Główny obszar zainteresowań to pacjenci seksuologiczni, mający problemy osiągnięciem orgazmu, awersją seksualną czy zanikiem libido.

 

 

Fizjoterapia Kobiet

pl. Teatralny 3/8, Wrocław

ul. Brzozowa 2/212, Wrocław-Jagodno

 

 

Oddaj się w dobre ręce!